Drodzy Parafianie.

Nie znajduję słów by wyrazić swoją wdzięczność za okazane serce. Po przeważeniu i podliczeniu zebraliśmy 488,60 kg. To działanie sprawia, że zaufaliście nam, tym którzy działają w Charytatywnej Grupie Caritas działającej w Naszej Parafii Matki Bożej Łaskawej. Jesteśmy Wam wdzięczni za każdy artykuł spożywczy. Naszymi podziękowaniami ogarniamy wszystkie punkty sklepowe w których mogliśmy dokonać tej zbiórki. Oczywiście nie możemy pominąć tych – sadzę, że najważniejszych osób, którym podziękowania są należne. Jest to nasza młodzież ze Szkoły Podstawowej z oddziałem Gimnazjalnym. Dziękujemy Pani Dyrektor i nauczycielom za wsparcie, a także rodzicom, że wyrazili zgodę aby młodzież brała w tej akcji udział. Raz jeszcze z całego serca wszystkim Wam dziękujemy i dołożymy starań aby nie zawieść waszego zaufania.

W imieniu Parafialnej Grupy Charytatywnej Caritas
Dariusz Jurek

zbiorka-zywnosci-podsumowanie-2017