Drodzy Parafianie.

Parafialny Zespół Caritas serdecznie dziękuje wszystkim parafianom za wszelką pomoc oraz modlitwę. Dzięki Wam możemy pomagać tym, którzy potrzebują naszego wsparcia. I tak począwszy od Bożego Narodzenia po Wielkanoc, wydaliśmy około 100 paczek. Jest to niewątpliwie Wasza zasługa. Gdyby nie hojność kupowania produktów podczas akcji „Tak Pomagam” oraz przynoszenie ich na parafię, nic byśmy nie osiągnęli. Dziękujemy. Miło nam było gościć Was podczas trzeciego już rodzinnego pikniku. Dziękujemy za wszelkie dobro, złożone ofiary, za Waszą obecność. Nadal prosimy, bądźcie z nami.

W czym braliśmy udział?

• Paczki na Boże Narodzenie ,
  • Paczki na Wielkanoc,
  • Mikołajki dla dzieci w parafii i w szkole,
  • Tłusty czwartek w szkole,
  • Nagrody wielkanocne dla dzieci,
  • Świece Caritasu,
  • Zbiórka na wózek elektryczny,
  • Piknik rodzinny,
  • Lody na Boże Ciało.

To wszystko dzięki Waszej hojności – DZIĘKUJEMY Jeżeli ktokolwiek ma życzenie wesprzeć nas, zawsze może złożyć dobrowolny datek na naszą wspólnotę, do puszki pod chórem.

Dziękujemy naszym darczyńcom: Firmie Bogutti, Fronerii, Cukierni na Henrykowie, Piekarni Krzosek, Cafe Rosso, Teatrom za bilety, Paniom z Koła Gospodyń, Pub – owi Żaczek oraz wszystkim za zaangażowanie, wszelkie datki, modlitwę i obecność.

Dziękujemy, że jesteście z nami. Bóg zapłać.

PARAFIALNY ZESPÓŁ CARITAS