Szósta Niedziela Wielkanocna

9 maj   2021 r

1. Dziś w naszej parafii przeżywamy Uroczystości Odpustowe ku czci Patronki naszej Parafii – Matki Bożej Łaskawej, suma odpustowa odprawiona zostanie o godz. 12,00 na którą zapraszamy wszystkich parafian i miłych gości, po sumie będzie procesja na którą zapraszamy asystę, bielanki, ministrantów i panów strażaków.
  2. Od jutra rozpoczynają się Dni Modlitw o urodzaje, również jutro Msza św. wypominkowa – modlić będziemy się za naszych zmarłych polecanych w wypominkach.
  3. W piątek rozpoczynamy Nowennę do Ducha św.
  4. W przyszłą Niedziele przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  5. Komitet Inicjatywy Ustawodawczej ,, Stop aborcji ,,- prosi o składanie podpisów na rzecz ustawy o zmianie ustawy Kodeks karny o zakazie aborcji. Można wziąć ze sobą kartę aby w domu i wśród sąsiadów wyrazić swoje poparcie w obronie życia poczętego.
  6. Gość Niedzielny – zachęcamy do czytania.